IN MEMORIAM - ZAHID ZAJKO MUŠOVIĆ 24.07.2013

Sa dubokim žaljenjem i tugom se u Rotary klubu Bijelo Polje sjećamo našeg dragog prijatelja Zahida Mušovića koji je iznenada preminuo 24. jula 2013. godine u 52 godini života. Rotary klub Bijelo Polje, veličajući ideju drugarstva i prijateljstva u cilju unapređenja na različitim nivoima naše najuže životne okoline, lokalne zajednice i države, ponosan je što je kao svog člana imao tako iskrenog i poštenog čovjeka koji se  uvijek pozitivno isticao svojim znanjem, idejama i činjenjem.

Naš dragi Zajko, rođen u Bijelom Polju 1961. godine, prenoseći ideje rotarija u načinu ophođenja prema ljudima i svijetu oko nas, stekao je pravo da danas sa izuzetnim ponosom ističemo činjenicu da smo zahvalni što su se ukrstili naši životni putevi sa njegovim. Svojom spremnošću da pomogne u realizaciji svih projekata koji su imali za cilj afirmaciju znanja i ljubavi prema svijetu oko nas, Zahid je dokazao da u Rotary pokretu nije vidio ličnu korist, već način za dostizanje nekog višeg cilja oplemenjivanjem društva u kome živimo.

U susretima sa njegovom suprugom Radom i sinom Arijanom rado ćemo se sjećati našeg velikog prijatelja.