POSJETA DELEGACIJE RI 12.02.2014

Rotary klubove iz Crne Gore posjetila je delegacija RI u sastavu:  RID Gideon Piper, DG Velimir Stefanović, DGE Vigor Majic,CADG Pedja Ćurčić. U 17h u hotelu Ramada Podgorica održan je sastanak predstavnika Rotary klubova crne Gore i delegacije RI, na kojem su predstavnici klubova iznijeli sve aktivnosti koje su njihovi klubovi ostvarili u ovoj Rotarijanskoj godini, kao i planove koje klubovi planiraju da realizuju u narednoj godini.

Predssjednik RC Bijelo Polje je govorio o svim aktivnostima kluba i pozvao gospodina Gideon Pipera da posjeti RC Bijelo Polje. Nakon sastanka održana je zajednička večera svih Rotary klubova u Crnoj Gori i RI delegacije. Ispred RC Bijelo Polje sastanku su prisustvovali: predjednik kluba Ranislav Popović i članovi Upravnog odbora: Abaz Dizdarević, Dejan Zejak, Milorad Vesković i Slavko Vujisić.