Sastanak RC Bijelo Polje u Kolašinu 22.03.2014

Predsjednik RC Bijelo Polje Ranislav Popović otvorio je sastanak u Kolašinu i kazao da je opredjeljenje u radu kluba da se što više sastanaka održi van redovnog mjesta održavanja sastanaka, u drugim gradovima ili organizovanjem sastanaka u prirodi. Predloženo je da se naredni sastanak RC Bijelo Polje održi u Gusinju.

Izvještaj sa proslave 15 godina RC Podgorica koja je održana 7. marta 2014. godine  dao je Slavko Vujisić. Na proslavi i humanitarnom koncertu bila su tri člana RC Bijelo Polje: Remzet Pačariz, Miodrag Bakić i Slavko Vujisić koji su na svečanosti prijateljima iz RC Podgorica uručili prigodan poklon.

Na sastanku je predavanje na temu INFLACIJA održao član RC Bijelo Polje Remzet Pačariz.